E-kniha pro vás: Proč jedna miliarda hladoví? Fakta a mýty

sobota 7. května 2011 ·

Pražský institut pro globální politiku – Glopolis, o.p.s. vydal v březnu informační domkument nazvaný Proč jedna miliarda hladoví? Fakta a mýty, který se věnuje příčinám a charakteristikám hladu ve světě.

Glopolis je nestranickou nevládní organizací, která se zabývá především analýzou ekonomické globalizace, obchodu a rozvoje. Cílem institutu je důkladnější pochopení rozhodovacích procesů a podpora kritického přístupu ke globalizaci v médiích, občanské společnosti a na české politické scéně.Ke stažení:


 Proč jedna miliarda hladoví? Fakta a mýty

1 komentářů:

Mintaka řekl(a)...
10. května 2011 v 10:14  

Ve smutném světle takových zpráv vidím naši povinnost snažit se o "lepší svět".

Ne fanaticky, jednorázově a bezhlavě, ale cíleně, soustavně a systematicky.

Věnovat se zlepšování vzdělávání je důležité. Ale nejen všechno to testování, hodnocení, portfóliování, ..., ale také naučit se učit hlavu srdcem. Sláva všem kterým se to daří, čest všem, kteří se o to pokouší.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.