30. 5.: On-line diskuze pro žáky a rodiče - Didaktické testy a písemné práce

sobota 28. května 2011 ·

Tématem následující diskuze budou didaktické testy a písemné práce, které probíhají na školách od 30. května do 7. června 2011.
Odpovídat bude ředitel sekce logistiky a bezpečnosti – Ing. Jiří Zíka.

Další diskuze proběhne v pondělí, tj. 30. května od 17 do 19 hodin. Dotazy můžete klást již od dnešního dne od 12:00.

Záznam všech již ukončených diskuzí naleznete na webu NováMaturita.cz.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
28. května 2011 v 11:56  

O testech a písemných pracích se bude vyjadřovat ředitel logistiky?

Anonymní řekl(a)...
28. května 2011 v 16:12  

Nazvěme jeho funkci pravým jménem - "ředitel pro utajování" ;-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.