3.-4. 6.: Literárně-dramatický festival Děti čtěte!

sobota 28. května 2011 ·

Zveme vás na mezinárodní literárně-dramatický festival Děti čtěte! k mezinárodnímu dni dětí 3. - 4. 6. 2011 v prostorách Strahovského kláštera, kde bude představena podpora čtenářské gramotnosti v rámci akce EU peníze školám.

OP VK představí možnost čerpání finančních prostředků na podporu čtenářské a informativní gramotnosti v rámci výzvy EU peníze školám v pátek 3. 6. od 9 hod. v sále Boženy Němcové.
Další informace o Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a získání dotace Vám budou poskytnuty na informačním stánku na nádvoří.

Slavnostní zahájení festivalu a vernisáž výstavy knih a originálů ilustrací nejlepších nakladatelů pro děti proběhne 3. 6. 2011 v 10 hodin v Malé výstavní síni (výstava potrvá do 17. 6. 2011).

Těšíme se na viděnou ve Strahovském klášteře – už za týden!


Program ke stažení (PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.