Přehled zpravodajství o personálních změnách na MŠMT

pondělí 4. dubna 2011 ·

Ministr školství Josef Dobeš (VV) oznámil, že skutečně jeho poradcem na ministerstvu školství se stal někdejší kandidát Národní strany Ladislav Bátora.

Video: Bátora bude jako poradce Dobešovi pomáhat s hospodařením úřadu

České noviny - ‎Stáří: 1 hodina‎
Ministr školství Dobeš (VV) jmenoval Ladislava Bátoru svým ekonomickým poradcem. Bátora je někdejší kandidát nacionalistické Národní strany. Média o jeho angažmá na ministerstvu školství spekulují víc než měsíc, potom co kritizovala některé jeho názory ...

Ladislav Bátora poradcem ministra školství

Euro online - ‎Stáří: 1 hodina‎
Někdejší kandidát extremistické Národní strany Ladislav Bátora se stal ekonomickým poradcem šéfa resortu školství Josefa Dobeše. Tímto se vyjasnily spekulace kolem angažmá kontroverzního Bátory na ministerstvu, kam měl nový poradce původně nastoupit na ...

Bátora bude přes kritiku radit Dobešovi na ministerstvu

Český rozhlas - ‎Stáří: 5 hodin‎
Ministr školství Josef Dobeš (Věci veřejné) nakonec zaměstná Ladislava Bátoru. Někdejší kandidát nacionalistické Národní strany má Dobešovi radit v ekonomických otázkách. Ministr se Bátoru rozhodl jmenovat do funkce i přes kritiku ze strany neziskových ...

ČSSD odmítla Bátorovo jmenování poradcem ministra školství

EuroZpravy.CZ - ‎Stáří: 2 hodin‎
Praha - Stínová ministryně školství sociální demokracie Vlasta Bohdalová v pondělí odmítla jmenování Ladislava Bátory poradcem ministra školství Josefa Dobeše (VV). Bátora v minulosti kandidoval za nacionalistickou Národní stranu a podle Bohdalové ...

Dobešovi začne radit Bátora, který kandidoval za extremistickou stranu

iDNES.cz - ‎Stáří: 6 hodin‎
Ministr školství Josef Dobeš se rozhodl zaměstnat Ladislava Bátoru. Kontroverzní politik, který se zapletl s nacionalistickou Národní stranou, se stal ekonomickým poradcem ministra. Dobeš se ho jmenoval do funkce navzdory tomu, že kvůli tomu schytal ...

Kontroverzní Bátora bude Dobešovi radit v ekonomice

Aktuálně.cz - ‎Stáří: 6 hodin‎
Praha - Ministr školství Josef Dobeš (Věci veřejné) se i přes masivní kritiku nevzdal spolupráce s někdejším kandidátem ultrapravicové Národní strany Ladislavem Bátorou. Od 1. dubna se Bátora stal jeho poradcem pro ekonomické záležitosti. ...

Bátora je Dobešovým poradcem. Dřív kandidoval za nacionalisty

iHNed.cz - ‎Stáří: 5 hodin‎
Ministr školství Josef Dobeš oznámil nová jména ve vedení resortu. Je mezi nimi i někdejší kandidát nacionalistické Národní strany. Kontroverzní politik Ladislava Bátora je od 1. dubna ekonomickým poradcem ministra školství mládeže a tělovýchovy Josefa ...

Dobeš jmenoval Bátoru ekonomickým poradcem

Novinky.cz - ‎Stáří: 6 hodin‎
Ladislav Bátora bude na ministerstvu školství mládeže a tělovýchovy fungovat jako ministrův poradce pro ekonomiku. Šéf resortu Josef Dobeš (VV) jej do funkce jmenoval 1. dubna, oznámil to v pondělí. „Prvním úkolem Bátory je audit nemovitostí, ...

Dobeš prosadil Bátoru, který se 'ušpinil' extremismem

Blesk.cz - ‎Stáří: 6 hodin‎
Dnes 14:14Ministr školství Josef Dobeš se rozhodl i přes nesouhlas premiéra Nečase jmenovat Ladislava Bátoru svým ekonomickým poradcem. Bátora se politicky "ušpinil", když kandidoval za nacionalistickou Národní stranu, která proslula tvrdými výroky na ...

Dobeš jmenoval Bátoru. Bude ekonomickým poradcem

Neviditelný pes - ‎Stáří: 6 hodin‎
PRAHA - Ladislav Bátora nastoupil v pátek na ministerstvo školství jako poradce ministra Josefa Dobeše (VV). Na starosti dostal ekonomickou problematiku úřadu. Původně se měl Bátora stát prvním náměstkem, to však kvůli jeho spojitosti s ...

Dobeš ukázal ramena. Bátoru nakonec jmenoval.

Česká pozice - ‎Stáří: 4 hodiny‎
Exkandidát Národní strany bude ministru školství radit v ekonomických věcech, nejprve s optimalizací ministerských nemovitostí. Ladislav Bátora, kandidát Národní strany, se skutečně stal Dobešovým poradcem. Ministr školství Josef Dobeš (VV) ukázal ...

Bátora se stal Dobešovým poradcem

ParlamentníListy.cz - ‎Stáří: 6 hodin‎
4.4.2011 14:07 - Ministr školství Josef Dobeš (VV) oznámil, že skutečně jeho poradcem na ministerstvu školství se stal někdejší kandidát Národní strany Ladislav Bátora. Bude dohlížet na ekonomické problémy. Ministr školství se v poslední době potýkal s ...

Ministr školství Josef Dobeš jmenoval Ladislava Bátoru, který ...

ROMEA - ‎Stáří: 3 hodiny‎
Ministr školství Josef Dobeš (VV) jmenoval Ladislava Bátoru svým ekonomickým poradcem. Bátora byl na kandidátce šovinistické a rasistické Národní strany lídrem ve volbách do sněmovny v kraji Vysočina. Média o jeho angažmá na ministerstvu školství ...

Hon na Bátoru, ostuda politiků a novinářů. Nekompetentní ...

EUPortál - ‎Stáří: 20 hodin‎
Nekompetentní neonacista se měl stát náměstkem ministra školství. Tahle zpráva spustila vlnu hysterie. Jedinou záminkou byla hra na boj za správnou věc. Zvrhla se ve lži, překrucování a ostouzení nevinného člověka. Jeho jedinou vinou jsou údajné ...

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.