MŠMT: Diskutujte o mateřských školách

pátek 22. dubna 2011 ·

Veřejná diskuze nad pracovní verzí standardů předškolního vzdělávání bude otevřena od 28. dubna do 28. května na metodickém portálu na www.rvp.cz.


Veřejná diskuze nad pracovní verzí standardů předškolního vzdělávání proběhne na metodickém portálu na www.rvp.cz. Veřejnost se zde bude moci seznámit s jejich účelem a podobou a zároveň se bude moci svými podněty a názory spolupodílet na jejich postupném zkvalitňování.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.