Matematika je všude

pátek 29. dubna 2011 ·

Není to lepší reklama, než ty zoufalé reklamní spoty o státní maturitě nebo Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v televizi?

1 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
29. dubna 2011 v 8:03  

Je to rozhodně lepší, nežli televizní "reklama" na státní maturitu.

Kdyby, samozřejmě čistě hypoteticky, existoval trestný čin "mrhání spravovanými prostředky", pak za "maturitní spoty" sám podám trestní oznámení. :-(

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.