E-kniha pro vás: Případová studie o využívání interaktivních tabulí v ČR

pondělí 4. dubna 2011 ·


V roce 2009 bylo součastí činnosti evropské pracovní skupiny Interactive Whiteboard Working Group mapování situace ve využívání interaktivních tabulí případové studie 9 zemí, mezi nimiž byla i Česká republika. Cílem těchto studií bylo zvýraznit příklady dobré praxe ve využívání IWB.

  • Anglickou verzi této zprávy najdete zde
  • Českou verzi zprávy naleznete zde - jedná se upravenou a zkrácenou verzi. 
  • Případové studie dalších 8 zemí jsou k dispozici zde, zde také naleznete souhrn hlavních zjištění, které studie přinesly.
Více o činnosti této pracovní skupiny najdete na stánkách DZP, nebo přímo na stránkách této skupiny (v angličtině).


 

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.