9. 5.: Seminář pro žadatele o finanční podporu z OP VK, oblast podpory 1.4 EU peníze školám, v Praze

pátek 1. dubna 2011 ·

Seminář je určen výlučně pro zástupce základních škol, kteří ještě nemají podanou projektovou žádost.Místo konání:

MŠMT  
Karmelitská 7
118 12 Praha 1

Budova C, zasedací sál C 081  

Čas: 10:00-16:00 hod.

Registrace na seminář bude ukončena dne 4. 5. 2011 na stránkách MŠMT.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.