MŠMT: Příkaz ministra č. 6/2011 pro předávání údajů do CSÚIS v roce 2011

sobota 5. března 2011 ·

Příkaz ministra školství, mládeže a tělovýchovy č. 6/2011, kterým se stanoví Pokyn k předávání údajů do Centrálního systému účetních informací státu v roce 2011, č. j.: 2857/2011-18.
Příkaz sjednocuje postupy kapitoly 333 MŠMT při předávání údajů organizačních složek státu spadajících pod kapitolu 333 MŠMT, tj. České školní inspekce, Vysokoškolského sportovního centra a ministerstva a příspěvkových organizací, jejichž zřizovatelem je ministerstvo, do Centrálního systému účetních informací státu v roce 2011. Celé znění příkazu se nachází v přiložených souborech.

Příkaz.pdf

Příloha.doc

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.