Kam v Praze - 4. aktualizované vydání

středa 9. března 2011 ·

V knize Evy Obůrkové najdete více než 500 tipů na výlety pro jednotlivce i rodiny po celé Praze.

Kniha obsahuje:
  • tematické řazení do 10 zájmových okruhů
  • otevírací doby a ověřené kontakty
  • telefony, internetové stránky, e-maily
  • přes 400 fotografií a 100 ilustrací
  • přehledné mapy s podrobným rejstříkem pro snadnou orientaci a výběr výletu.
Pokud cestujete do hlavního města s dětmi a přivítali byste více tipů a nápadů kam se s nimi vydat, doporučujeme vám naši knihu Výlety s dětmi v Praze a středních Čechách.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/KC0210.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.