E-kniha pro vás: Zpracování digitální fotografie

čtvrtek 31. března 2011 ·

Brožuru  připravili v Liberix o.s. pro všechny, kteří se zajímají o fotografování nebo prostě jen mačkají spoušť, ale zároveň potřebují a chtějí kvalitní výsledky v nejkratším čase. Najdete v ní vše, co potřebujete k základním úpravám svých snímků. Od návodu, jak se umět dívat okolo sebe fotografickým okem, přes úpravy snímků v počítači, až po jejich export do fotosběrny nebo tisk v domácích podmínkách. Brožuru si oblíbí všichni, kteří chtějí své fotografie upravit v co nejkratší době s co nejlepším výsledkem. Věříme, že vám tato brožura k vytouženému cíli pomůže.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.