HP Mini 100e: ušatý netbook do školních lavic

středa 16. února 2011 ·

Daniel Karchňák na Živě.cz píše: Neobvyklý design a zacílení na žáky základních škol, to je nový netbook od HP, ke kterému od výrobce dostanete i sadu učebnic. Podívejte se, jak to celé funguje v praxi.


1 komentářů:

Ondřej Neumajer řekl(a)...
16. února 2011 v 17:36  

Zajímavá je část recenze od 4 minuty, kde se recenzent věnuje elektronické učebnici. Jeho postřehy se netýkají pedagogiky či didaktiky, z hlediska IT je tam několik postřehů. Stejné připomínky jsem slyšel od učitelů již několikrát... Vhodný prostor pro vylepšení a další vývoj.
Vývojářům držím palce.
ON

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.