PROSO: PROgramátorská SOutěž pro studenty středních škol

pátek 3. prosince 2010 ·

 Programujete? Chcete poměřit své síly s ostatními?


Kabinet software a výuky informatiky Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy pořádá soutěž pro programátory-studenty středních škol.

Soutěž bude spočívat... v programování!

Přečtete si zadání a pomocí webové aplikace odevzdáte zdrojový text. Vyhodnocovací systém ho automaticky vyhodnotí a oznámí vám, kolik jste získali bodů. Pokud nejste spokojeni, můžete odevzdat nové řešení (do předem stanoveného počtu pokusů).

Povolené jazyky jsou Pascal, C/C++, C#.

Každý měsíc budou zveřejněny výsledky minulého kola a nová zadání.

Jak se přihlásit? Kde najdu odpovědi na další otázky?

Mailem. Podívejte se na stránku ksvi.mff.cuni.cz/proso.

První kolo začíná 1. 12. 2010 a končí 31. 1. 2011.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.