Bořivoj Brdička: Co má společného budoucnost webu se vzděláváním

pondělí 22. listopadu 2010 ·

Známý online časopis Wired uveřejnil v srpnu tohoto roku zajímavý článek reagující na nejnovější čísla ukazující vývoj objemu dat přenášených různými aplikacemi na americkém internetu. Nese titulWeb je mrtvý, ať žije internet! (The Web Is Dead. Long Live the Internet). Jeho spoluautorem je sám šéfredaktor Chris Anderson, s nímž jsme se naposledy setkali, když jsme informovali o jiném mimořádně zajímavém tématu - Jaká je budoucnost pedagogického výzkumu?

1 komentářů:

Vít Pátek řekl(a)...
22. listopadu 2010 v 10:13  

Ten graf je velmi ilustrativní ukázka, co všechno se dá "dokázat" účelovou volbou metriky.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.