17. 11.: Otevřené setkání členů a příznivců Jednoty školských informatiků

neděle 14. listopadu 2010 ·

Zveme na otevřené setkání členů JSI a příznivců školské informatiky na 17. listopadu od 10 do 17 hodin v HUBu Praha.
Podrobnosti naleznete na webu JSI.

Registrační formulář.

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
15. listopadu 2010 v 21:11  

Počet přihlášených bude 15.11. zveřejněn na webu www.jsi.cz

Promiňte, nemohu to najít.
Já jen, jestli je ještě volno a jestli má smysl se pohádat s družkou na téma, kterak má učitel s holým tarifním platem trávit den pracovního klidu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.