Materiály pro žáky k maturitě: Didaktický test a záznamový arch

neděle 10. října 2010 ·

CERMAT připravil pro žáky stručný materiál o didaktickém testu, včetně návodu, jak správně zapisovat odpovědi do záznamových archů. Materiál obsahuje všechny potřebné informace, které je třeba mít při řešení jakéhokoli, tedy nejen maturitního testu.

Ke stažení:

Další materiály určené žákům naleznete v záložce projektu Studenti studentům ve složce Materiály ke stažení.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
10. října 2010 v 19:21  

No to je opravdu brzo, zveřejnit tyto rady den před psaním generálky, to je nápad hodný génia. On totiž každý budoucí maturant neustále kontroluje stránky Nové maturity a České školy, o tom není pochyb. CERMATe, to jsi zase jednou něco pořádně po...l.

Anonymní řekl(a)...
10. října 2010 v 21:17  

Jaképak po...l. Každý maturant musí být stále ve střehu a plné pohotovosti. Doporučuji, aby se formát záznamových archů každým rokem měnil stejně jako instrukce k jeho vyplnění. To bude na středních školách udržovat ten správný napnelismus, který vyústí druhého dne ráno ve správný stupeň cukatury, a to jak mezi žactvem, tak i mezi členy pedagogického sboru.

Anonymní řekl(a)...
10. října 2010 v 21:31  

To je normálka, jako student toto zadání vidím poprve. Super. Zřejmě to bude chyby našich vyučujících, protože se jim možná státní maturita taky nelíbí !

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.