Diskuse k pojetí, cílům a obsahu standardů pro základní vzdělávání 2.

středa 20. října 2010 ·

Přinášíme vám další prezentace z odborné konference MŠMT Standardy pro základní vzdělávání, hodnocení výsledků vzdělávání, která se konala v pátek 15. října 2010.


Ondřej Šteffl ze Scio.cz srovnal snahy MŠMT s cargo efektem a jako příklad rozumného řízení školství uvedl Finsko:Nikola Křístek vystoupil na konferenci jako rodič tří dětí:Jan Korda, ředitel karlínské Smysluplné školy, prezident Asociace profese učitelství a předseda Přátel angažovaného učení, upozornil na již existující materiály APU a PAU:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.