Moderní způsob čtení se Zoner Pressem

čtvrtek 21. října 2010 ·

Brněnské vydavatelství Zoner Press spustilo nový informační a prodejní web zonerbooks.cz, který uvítají nejen ti, kteří se zajímají o převratný moderní způsob čtení knih, ale i příznivci elektronických čtecích zařízení do kapsy.


Cílem tohoto nového webu je podpora elektronických knih (e-knih), které si získávají stále větší popularitu na českém knižním trhu.

„Řada našich čtenářů se zajímá o problematiku e-knih a dotazuje se nás, zda budou naše knihy vycházet i v elektronické podobě. První odpovědí na tyto dotazy je spuštění webu zonerbooks.cz (www.zonerbooks.cz), který se v této fázi zaměřuje na zvyšování povědomí široké veřejnosti o e-knihách a jejich distribuci. Mimo řady informací o technologiích a možnostech, které e-knihy nabízejí, je na webu řada odkazů na zdroje volně distribuovaných e-knih nebo na jejich prodejce. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout řadu čteček s technologií E-Ink a přímo je zakoupit za zajímavé ceny,“ říká Ing. Pavel Kristián, šéfredaktor vydavatelství Zoner Press.

Více informací o novém projektu Zoner Press najdete na internetové adrese www.zonerbooks.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.