8.-11. 11.: Bobřík informatiky 2010

pondělí 11. října 2010 ·

Zveme k účasti ve třetím ročníku informatické soutěže pro děti a mládež. Soutěž se koná 8. až 11. listopadu, začínají v pondělí nejstarší kategorie, nejmladší (5.-7. tř.) soutěží ve čtvrtek, každý den se soutěží od 8 do 15 hodin.

Zájemcům o soutěž Bobřík informatiky doporučujeme sborník úloh z minulých let, který vydal Výzkumný ústav pedagogický v Praze, ve spolupráci s organizačním výborem soutěže na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích,

Web soutěže: http://www.ibobr.cz/.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.