Sdělení MŠMT k přechodu žáků vyššího stupně víceletých gymnázií na výuku podle ŠVP

pátek 25. června 2010 ·

MŠMT informuje ředitele gymnázií, jak postupovat při přechodu žáků 1. ročníků vyššího stupně víceletých gymnázií od 1. září 2010 na výuku dle školních vzdělávacích programů zpracovaných na základě RVP pro gymnázia/gymnázia se sportovní přípravou (RVP G/GSP).


1 komentářů:

Mintaka řekl(a)...
1. července 2010 v 9:53  

Dobrý den.

Bylo by dobré dávat i přímý odkaz na vložený materiál. Ne každý prohlížeč si s vloženým obsahem poradí.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.