Michal Štůsek: Lidovci brojí proti sexuální příručce, je málo o lásce

čtvrtek 13. května 2010 ·

Michaela Šojdrová, lidovecká expertka na školství, chce po ministerstvu školství, aby stáhlo příručku, která má učitelům pomoci se výukou sexuální výchovy.

Článek na naleznete na zpravodajském portálu Aktuálně.cz.

Příručku naleznete v článku na České škole MŠMT vydává Doporučení k výuce sexuální výchovy
.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. května 2010 v 16:39  

To je fakt. Lásky je málo!
"Kdo z vás mne má žáci skutečně, ale opravdu rád? Nikdo? Tak dneska přejdeme ke zkoušení poslední látky a na závěr hodiny si pak dáme trochu delší diktát."

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.