ČTK: Bendl: Rath chce, aby se studenti nezapojili do voleb nanečisto

čtvrtek 8. dubna 2010 ·

Středočeský hejtman David Rath (ČSSD) napsal dopis ředitelům středních škol zřizovaných krajem, v němž je varoval před volbami nanečisto. Novinářům to dnes řekl šéf středočeské ODS Petr Bendl. Studentské volby organizuje společnost Člověk v tísni jako součást programu Jeden svět na školách.

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
8. dubna 2010 v 21:12  

Zeptat se žáků na názor není propagace politické strany. Propagací v tomto smyslu není ani vyjádření názoru v procesu zkompetentňování v duchu školské reformy a v souladu s rvp.
Být ředitelem středočeské střední školy, tak tuhle akci ve škole, s odvoláním na hejtmanské varování pod hrozbou nejméně podmíněného vyloučení ze školy, naprosto nekompromisně zakážu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.