ÚIV: Probíhá sběr dat ze školních matrik k rozhodnému datu 30. 9. 2009.

pondělí 5. října 2009 ·

Sběru dat ze školních matrik se povinně účastní všechny druhy škol, poskytujících stupeň vzdělání (ZŠ, SŠ, konzervatoře a VOŠ).


Sběr dat k rozhodnému datu 30. 9. 2009 bude probíhat:

  • pro VOŠ v termínu do 15. 10. 2009,
  • pro SŠ je termín prodloužen do konce října 2009,
  • pro konzervatoře a ZŠ platí prodloužený termín až do konce listopadu 2009.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
6. října 2009 v 10:05  

Výborně. Bez souhlasu rodičů, bez jejich vědomí, citlivá data včetně rodných čísel kamsi do nějaké databáze. ÚOOÚ je proti. Zbytečná buzerace, obrovské peníze do software a hardware, a výsledek ? K ničemu. Potom kde jsou peníze na školství.
Kdo to konečně zastaví ???????????????????????????????????????????????????

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.