Ondřej Neumajer: Příručka o počítačích pro učitele, díky níž budete vědět více než žáci

pátek 7. srpna 2009 ·

Nová kniha Pavla Roubala s názvem Počítač pro učitele přišla na pulty knihkupectví před letními prázdninami. Recenzi přináší Ředitelškoly.cz.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. srpna 2009 v 12:00  

Vyhozené peníze, učitelé a učitelky jsou za žáky pozadu protože u PC tráví méně času (což je logické, dělají taky něco jiného) a chybí jim praxe. Facebook nepochopí ten kdo jej aktivně nepoužívá. Tak to bylo a bude, žádná kuchařka kuchaře ještě neudělala.

Ondřej Neumajer řekl(a)...
7. srpna 2009 v 16:38  

Nemyslím si, že se požadavek na praxi v konfliktu k příručkám a metodickým návodům.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.