Denik.cz: Sází se na generálku maturit, ale ta zřejmě nebude

sobota 8. srpna 2009 ·

Jejich odklad je zbytečný, koneckonců přípravu prověří plošná zkouška všech středních škol, dodává místopředsedkyně lidovců Michaela Šojdrová. Zdá se však, že obě tahají za kratší konec provázku. „Pokud poslanci v srpnu či září start společné maturity o rok či dva odsunou, není důvod ke konání podzimní generálky,“ řekl Deníku Pavel Zelený, staronový ředitel Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT), které má jejich organizaci na starosti.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.