Ministryně: Odklad maturit nechci

neděle 2. srpna 2009 ·

V současné době neexistuje ve školství sledovanější téma, než jsou státní maturity. A přesto se ministryně Miroslava Kopicová rozhodla k riskantnímu kroku - vyměnila ředitele Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání, které maturity připravuje. K překvapení všech na ředitelské místo dosadila Pavla Zeleného. Tedy stejného muže, kterého její předchůdce Ondřej Liška letos v lednu ze stejného postu odvolal.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.