ČTK: ODS trvá na záměru odložit státní maturity, pokusí se v srpnu

neděle 2. srpna 2009 ·

Poslanci ODS i nadále trvají na svém plánu odložit státní maturity o dva roky. O novele školského zákona, která by start maturit posunula ze školního roku 2009/2010 na rok 2011/2012, chtějí rozhodnout na mimořádné schůzi na konci srpna. ČTK to v pátek řekl předseda školského výboru sněmovny Walter Bartoš (ODS). Na jeho názoru, že se maturity nestihnou připravit, nic nezměnilo ani čerstvé rozhodnutí ministryně školství Miroslavy Kopicové vyměnit šéfa společnosti CERMAT, která má přípravy státních maturit na starosti.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.