6. 10. - 26. 11.: Regionální konference 2009

středa 1. července 2009 ·

Výzkumný ústav pedagogický v Praze ve spolupráci s Národním ústavem odborného vzdělávání připravuje na podzim 2009 třináct regionálních konferencí pro učitele a odbornou veřejnost. Konference budou zaměřeny na využívání moderních technologií ve výuce, na programu budou také přednášky a workshopy na témata, která učitele trápí (prevence šikany atp.).

Informace o konferencích budou postupně doplňovány na stránku konferencí na portálu RVP.CZ:

Termíny konferencí

06. 10. - Ústí nad Labem
08. 10. - Karlovy Vary
12. 10. - Praha
14. 10. - Liberec
20. 10. - Ostrava
21. 10. - Olomouc
22. 10. - Zlín
03. 11. - Jihlava
04. 11. - Brno
10. 11. - Pardubice
12. 11. - Plzeň
24. 11. - Hradec Králové
26. 11. - České Budějovice

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.