Odklad maturit chce i ČSSD, navrhne ho poslancům

čtvrtek 11. června 2009 ·

Poslanci sociální demokracie příští týden navrhnou odklad státních maturit o dva roky. Podle Ivana Ohlídala je projekt, jenž už přišel na stamiliony a podílely se na něm vlády ČSSD i ODS, nedostatečně připraven.

Z článku na portálu Aktuálně.cz:

"Minulá vláda vedená ODS tuto přípravu nezvládla v důsledku svého nekompetentního přístupu," tvrdí jeden ze členů sněmovního výboru pro vzdělání a vědu.

"Zjevné jsou především nedostatky v oblasti logistického a organizačního zajištění státní maturity. Navíc se v poslední době dostal celý harmonogram přípravy do časového skluzu," dodává.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.