Varianty: Nabídka kurzů a seminářů pro školy a instituce na rok 2009

sobota 2. května 2009 ·

Chtěli byste pro vaši školu, pedagogické centrum, úřad práce nebo některou další instituci uspořádat kurz z oblasti interkulturní nebo globální rozvojové výchovy? Vyberte si z nabídky kurzů vzdělávacího programu Varianty, který má s prací s oběma tématy dlouholetou zkušenost.

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni vypsal pro rok 2009 pro školy a další vzdělávací instituce následující kurzy interkulturního vzdělávání, globální rozvojové výchovy a pedagogických metod.

Nabídka kurzů a seminářů pro školy a instituce na rok 2009

Fotogalerie z předchozích kurzů a seminářů

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.