RVP G: Oborové semináře

pondělí 25. května 2009 ·

Vytváříte učební osnovy svého předmětu podle RVP G? Postrádáte možnost sdílení zkušeností s kolegy z jiných gymnázií? Přemýšlíte nad tím, jak pracovat s vytvořenými osnovami dále? Chybí vám metodická podpora pro výuku podle RVP G? Chcete se inspirovat, ale zároveň být i inspirací pro kolegy? Potom právě pro vás jsou určeny oborové semináře.

VÚP i v roce 2009 pořádá pro učitele gymnázií oborové semináře, tentokrát s podtitulem „Sdílením se zkušenosti znásobují".

Oborové semináře se budou věnovat nejen problémovým oblastem tvorby osnov podle RVP G, ale poskytnou především podněty pro konkrétní realizaci RVP G ve výuce. První semináře pro vás máme připraveny již na červen 2009. Konkrétně nabízíme semináře pro tyto vzdělávací obory: Český jazyk a literatura, Německý jazyk, Matematika a její aplikace, Chemie, Dějepis, Výtvarný obor. Na podzim 2009 bude nabídka doplněna o ostatní vzdělávací obory.

Semináře povedou zkušení lektoři, převážně učitelé a praktici, kteří své osnovy již zpracovali, popřípadě už podle nich učí.

Termíny, místa konání jednotlivých seminářů a přihlášku naleznete zde.

Více informací získáte na webových stránkách www.vuppraha.cz/kurikulumg.

Oborové semináře jsou zcela hrazeny z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.