Daniel Tocháček: Pamplona protentokrát místo býkům patřila robotům

pondělí 4. května 2009 ·

Souboj sumo zápasníků, závody soutěžních vozů, zásah automatického hasícího zařízení proti požáru, plynulý průchod labyrintem, distribuce cukrovinek, výkop penalty, výsadek na Měsíci… Toto vše a ještě mnohem více předváděli poslední dubnové úterý na půdě Navarrské univerzity ve španělské Pamploně roboti nejrůznějších tvarů, velikostí i schopností návštěvníkům Evropského dne vzdělávací robotiky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.