12. - 13. 6.: Celostátní seminář pedagogických pracovníků školních družin a školních klubů

pondělí 1. června 2009 ·

Ve dnech 12. - 13. června 2009 se uskuteční Celostátní seminář pedagogických pracovníků školních družin a školních klubů, který z pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy svolává Národní institut dětí a mládeže MŠMT.

Seminář se uskuteční v prostorách Středního odborného učiliště obchodu a služeb, Za Černým mostem 3/362, Praha 9, Hloubětín.

Cílem semináře je:

- Přispět ke zkvalitňování vzdělávání ve školních družinách a školních klubech.
- Zvyšování a prohlubování odborné a pedagogické připravenosti odborných pracovníků v těchto školských zařízeních.
- Seznámení účastníků s novými směry a vývojem volnočasových aktivit pro zájmové vzdělávání.
- Celorepubliková vzájemná výměna zkušeností z činností pedagogických pracovníků ve školních družinách a klubech a získání nových aktuálních informací a poznatků z činnosti ŠD/ŠK.

Příjezd účastníků:

Příjezd účastníků ze vzdálenějších krajů je možný již ve čtvrtek 11. června od 16,00 hod. Čtvrteční stravování i ubytování ve vlastní režii. Poplatek za ubytování ve čtvrtek (se snídaní) je 500,- Kč.

Začátek semináře: 9,00 hod. 12. června 2009

Cena semináře:

Účastnický poplatek je 1 500,- Kč (bez ohledu na to, zda účastník bude využívat páteční ubytování či nikoliv). Cestovné se neproplácí, ubytování v pátek a strava během semináře (pátek a sobota) zdarma.

Registrace je možná do 5. června 2009.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.