Bořivoj Brdička: Školní komunitní web na podporu spolupráce pedagogů

čtvrtek 12. února 2009 ·

Během prohlížení novinek zachycených mou čtečkou zdrojů Google Reader mě ve výběru monitorujícím dění v oboru vzdělávacích technologií upoutalo sdělení University of Wisconsin-Madison o spuštění nové portálové služby The Teaching and Learning Excellence (TLE). Je určena především jejím vlastním učitelům. V duchu svého názvu se snaží formou vzájemné spolupráce podpořit jejich pedagogické schopnosti. Právě takováto aktivita by mohla být užitečnou inspirací i pro nás.
http://www.spomocnik.cz/index.php?id_document=2298

Bořivoj Brdička

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.