Bořivoj Brdička: Jaký bude internet v roce 2020?

pondělí 9. února 2009 ·

Americký projekt Pew Internet, jež se dlouhodobě zabývá zkoumáním vlivu technologií na život lidí, ve spolupráci s Elon University nedávno uveřejnil studii The Future of the Internet III, jež shrnuje výsledky průzkumu mínění více jak tisícovky odborníků na to, jak by podle nich měl vypadat internet v roce 2020. Jedná se již o třetí výzkum svého druhu od roku 2004.
http://www.spomocnik.cz/index.php?id_document=2299

Bořivoj Brdička

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.