Srovnávací zkoušky Scio - uzávěrka 18. 1. 2009

středa 14. ledna 2009 ·

Srovnávací zkoušky pro žáky 5., 7. a 9. tříd jsou pomocníkem při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Žáci si při zkouškách vyzkouší, jaké je to pracovat v cizím prostředí za stejných podmínek jako při skutečných přijímacích zkouškách a mohou zjistit, v čem by si měli své znalosti ještě doplnit.
http://www.icm.cz/srovnavaci-zkousky-scio-uzaverka-18-1-2009

press

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.