redakce: Ministr Ondřej Liška na Facebooku

středa 14. ledna 2009 ·

Cílem ministra Ondřeje Lišky je co možná nejotevřenější komunikace s veřejností. K tomu kromě jiného nyní slouží i jeho stránky na internetové virtuální síti Facebook.

Jeho stránky se nacházejí na adrese http://www.facebook.com/pages/Ondrej-Liska/47015721583?ref=ts.

Připomínáme, že skupina České školy na Facebooku je na adrese http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=4651292178.redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.