Termíny přijímacích zkoušek na střední školy

pátek 15. února 2002 ·

Přijímací zkoušky na střední školy, včetně víceletých gymnázií a osmiletých konzervatoří, škol soukromých a církevních, se konají nejdříve v posledním úplném kalendářním týdnu měsíce dubna, tzn. od 22. 4. 2002.První kolo přijímacího řízení se uskuteční v pondělí 22. dubna 2002, druhé kolo /pokud je vyhlášeno/ nejdříve ve čtvrtek 9. května 2002.

Rozhodnutí o přijetí, či nepřijetí žáka ke studiu vydá ředitel střední školy do sedmi dnů od rozhodnutí, nejdříve však v posledním úplném kalendářním týdnu měsíce dubna.

Posudek lékaře o zdravotní způsobilosti uchazeče o studium se přikládá k přihlášce ke studiu pouze na žádost ředitele střední školy, u uchazečů o studium na střední vojenské školy je tato prohlídka povinná.

Přihlášku ke studiu na střední škole musí předat žák řediteli základní školy do konce měsíce února, ten ji postoupí nejpozději do 15. 3. 2002 řediteli příslušné střední školy. Přihlášky je třeba podávat na aktuálních formulářích SEVT.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.