redakce: Kopie prožáka a právo

sobota 14. července 2001 ·

Dotaz: Lze z hlediska dnešního práva kopírovat žákům partie z učebnic, nebo z internetu? Lze z hlediska dnešního práva kopírovat žákům partie z učebnic, nebo z internetu?
Děkuji Jeník

Článek o tomto ne zrovna jednoduchém problému vyšel již před časem na České škole. Odpověď na svoji otázku tedy naleznete na http://ceskaskola.cz/r-art.asp/id=2587, doporučujeme též nahlédnout do diskuzního fóra, v němž autor - právník leccos dovysvětluje.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.