redakce: www.cestadobruselu.cz

úterý 13. června 2000 ·

Studenti středních škol i učilišť získají po prázdninách šanci vyhrát týdenní zájezd do Bruselu. Novou soutěž, která bude zaměřena na Evropskou unii (EU) a její jednotlivé členské státy, připravilo ministerstvo zahraničí.

Počítačovou hru, jejíž soutěžní část vypukne 4. září, najdou zájemci na připravované internetové adrese www.cestadobruselu.cz, sdělil novinářům ředitel odboru koordinace vztahů s EU ministerstva zahraničí Petr Kubernát. Hra Cesta do Bruselu bude vybavena také interaktivní nápovědou, doplnil s tím, že každý hráč, který získá v kvízu ze čtyřiceti otázek 30 bodů, bude automaticky zařazen do databáze, z níž bude nakonec vylosován výherce.

Znalosti středoškoláků o EU prověřovala letos například soutěž Europanostra 2000. I pro její vítěze byla připravena návštěva Bruselu jako hlavního města EU.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.