Milan Hausner: Maják nejenom pro školáky

úterý 14. prosince 1999 ·

Nový server na českém internetu určený dětem ve školách a nemocnicích. Od 14. prosince zahajuje svou činnost server Majáky, který je určen všem dětem ve školách i těm, které jsou dlouhodobě hospitalizované v nemocnicích. Rozsáhlý projekt má velkou podporu různých institucí a mohl by se stát významným prostředkem popularizace internetu i jako média vhodného pro komunikaci a osvětu.
Příjemné grafické prostředí a interaktivní ovládání, vlastní noviny i tvorba pohádek mohou být výborným začátkem k opravdu užitečnému serveru, který na našem internetovém trhu chyběl. Partnerem tohoto projektu je i projekt Děti jako my, který již před rokem vyzkoušel podobnou možnost a který velmi úspěšně slouží dětem ze základních škol a hematologickému oddělení FN Motol.


Profesionální server s profesionálním vedením je zárukou, že se záhy dočkáme opravdového prostředí pro naše děti.

Milan Hausner

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.