redakce: Granty od Kennanova institutu

sobota 2. října 1999 ·

Kennanův institut vypisuje granty
v oblasti společenských věd. Kennanův institut vypisuje krátkodobé stážové / výzkumné granty v oblasti společenských věd se zaměřením na bývalý SSSR. Stipendium činí 100 USD/ den na dobu nejdéle 1 měsíce.

Další informace získáte na adrese: 

The Kennan Institute
One Woodrow Wilson Plaza
1300 Pennsylvania Avenue, NW
Washington, DC 20004-3027
USA.

Pro podrobné informace kontaktujte: 

Jennifer Giglio
E-mail:giglioje@wwic.si.edu
Tel.: 001-202- 691-4246
Fax: 001-202- 691-4247


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.