redakce: Taibunkyo Fund

středa 30. června 1999 ·

Taibunkyo Fund nabízí zájemcům desetiměsíční stáž v kterémkoli vědním oboru s nástupem mezi 1. 9. a 30. 9. 1999.

Podmínky:
- doporučení japonského partnera, resp. potvrzení spolupráce na projektu (i mimo Japonsko)
- věk 30 - 50 let
- dobrá znalost angličtiny nebo japonštiny.

Informační materiál a formulář přihlášky lze získat na adrese
Taibunkyo Fund c/o Japan Cultural Association
Minamizuka Bldg 8F 2-17-3 Shibuya
Shibuya-ku
Tokyo 150-0002
fax (+81 3) 3407 4588
e-mail taibnkyo@blue.ocn.ne.jp

nebo

Embassy of the Czech Republic
12-16-14 Hiroo
Shibuya-ku
Tokyo 150 0012


redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.