redakce: Jak jsou na tom jednotlivé střední školy?

středa 30. června 1999 ·

Pokud se právě rozhodujete, na kterou SŠ přihlásíte svého potomka, pomůckou Vám může být porovnání téměř 91 procent SŠ a gymnázií ČR. Právě v těchto dnech se rodiče rozhodují, na kterou střední školu pošlou svého potomka. Jistou pomůckou jim při tom mohou být informace Ústavu pro informace ve vzdělávání, který v rámci programu SET´98 shromáždil informace téměř 91 procent středních škol a gymnázií České republiky.
redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.