redakce: Havlová je členkou správní rady AMU

středa 30. června 1999 ·

Prezidentova manželka Dagmar Havlová zasedne ve právní radě Akademie múzických umění. Prezidentova manželka Dagmar Havlová zasedne ve správní radě Akademie múzických umění. Osmnáctičlenná rada, kterou v těchto dnech jmenoval jako poslední ze všech rad vysokých škol ministr školství Eduard Zeman, bude podle nového zákona dohlížet na činnost a hospodaření příslušné vysoké školy. "Členství je čestné a členům bude hrazeno pouze cestovné," uvedla kvestorka AMU Tamara Čuříková. Vedle Havlové bude v radě působit například zemský rabín Karol Sidon či emeritní rektor Univerzity Karlovy Radim Palouš.

Zdroj: MF Dnes 31. 3. 1999

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.