redakce: Děkan FAMU neví, že by zde měla učit Havlová

středa 30. června 1999 ·

Dagmar Havlová chce od podzimu externě přednášet na filmové fakultě. Dagmar Havlová chce od podzimu externě přednášet na filmové fakultě, ale děkan fakulty Jan Bernard o tom zatím neví. Zároveň upozornil, že by se případná pedagogická praxe Havlové na fakultě vylučovala s jejím týden starým členstvím ve správní radě Akademie múzických umění. Havlová podle mluvčího prezidentské kanceláře Martina Krafla jedná o budoucím působení na FAMU s vedoucím katedry režie Dušanem Kleinem, který o tom děkanovi fakulty doposud nic neřekl.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.