V každém okrese bude jedno místo pro antigenní testy učitelů

pátek 4. prosince 2020 ·

V každém okrese bude nejméně jedno místo, kde si budou moci učitelé nechat udělat antigenní test na covid-19. Zapojí se i ordinace lékařů, sdělila ČTK mluvčí ministerstva Barbora Peterová. Podrobnosti chce ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zveřejnit na páteční tiskové konferenci. Testování má začít v pátek. Pražská odběrová místa mají už na první den řádově jednotky až desítky zájemců, většinou se musí registrovat předem. Celý text naleznete zde

2 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...
4. prosince 2020 v 12:37  

Nedávno pan ředitel Černý tvrdil do médií, že test využije většina učitelů, teď už říká, že to bude jen třetina...

Anonymní řekl(a)...
4. prosince 2020 v 16:40  

Pan ředitel je velmi přizpůsobivý. To mu nelze upřít. Někdy se trefí, někdy ne.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.