Tři tisíce německých škol nejedou kvůli marodům

neděle 15. listopadu 2020 ·

Na tři tisíce škol po celém Německu už není kvůli pandemii koronaviru v plném provozu. Jenom v Severním Porýní-Vestfálsku, nejlidnatější spolkové zemi, se nacházejí z rozhodnutí tamních zdravotnických úřadů v karanténě žáci na 552 školách, kde se vyučuje digitálně. V Bavorsku panuje stejná situace na 255 školách, v Bádensku-Württembersku na 273. Informuje server Novinky.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.