ReferNet poskytuje ověřené a aktuální informace o odborném vzdělávání

pondělí 30. listopadu 2020 ·

ReferNet je evropská síť, která poskytuje aktuální, ověřené a spolehlivé informace, zprávy a analýzy o systémech a trendech v odborném vzdělávání napříč Evropou. Dlouhodobě sleduje a mapuje situaci v odborném vzdělávání v ČR a Evropě, sbírá data a navzájem je porovnává. 


ReferNet koordinuje a kofinancuje Evropské středisko pro rozvoj odborného vzdělávání Cedefop. Představuje významný nástroj monitorování vývoje odborného vzdělávání a jeho reportování směrem k Evropské komisi a dalším členským zemím EU. 


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
30. listopadu 2020 v 14:17  

"Dlouhodobě sleduje a mapuje situaci v odborném vzdělávání v ČR a Evropě, sbírá data a navzájem je porovnává."

Skoro třicet let dělám v odborném školství a o takové organizaci jsem v životě neslyšel. Komupak poskytuje data, když ministerstvo řadu let koná, jako by vůbec netušilo, jak to v odborném školství vypadá.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.