‚Bitvu jsme vyhráli, válku ještě ne.‘ Odpůrci roušek slaví Vojtěchův obrat, vadí jim chaos v opatřeních

sobota 22. srpna 2020 ·

Odpor proti ústenkám roste zdola a má své důvody. Rozpoutala ho často chaotická nařízení vlády, ve kterých je obtížné se vyznat, a nesoulad, který panuje i mezi odborníky. „Už mi to celé vadí, oni něco nařídí, nikdo se v tom pomalu nevyzná a nakonec bude zase všechno jinak,“ reagovala pro Lidovky. Jitka Slabá z Moravské Třebové.Poslední pomyslnou kapkou se staly události posledních dní, kdy počátkem týdne vláda oznámila, že od září dojde k zpřísnění bezpečnostních pravidel, následně je představila veřejnosti a ve čtvrtek též pravidla prošla další změnou.

A právě nestálý postoj představitelů kabinetu se stává pro většinu odpůrců rozbuškou. „Myslím si, že vláda šíří zbytečnou paniku a v posledních měsících její nařízení postrádají logické myšlení. Budou roušky, nebudou? Celé to vnímám jako komedii, rozhodnutí nejsou stabilní,“ vysvětlila serveru Lidovky svůj postoj Kateřina Budinová z Českých Budějovic.Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Ivo řekl(a)...
22. srpna 2020 v 6:18  

...odpůrci roušek: NECHŤ SI PLICNÍ VENTILACI A VŮBEC CELOU LÉČBU ZAPLATÍ ZE SVÝHO...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.